Uurroosters 2019-2020

Muziek

Creatief met Muziek - graad 1

1e jaar Creatief met Muziek (°13) zaterdag 10 > 11 u. Bald Wyntin
2e jaar Creatief met Muziek (°12) zaterdag 11 > 12 u. Bald Wyntin

Muziekatelier en groepsmusiceren - graad 2

1a Muziekatelier maandag 16.30 > 17.30 u. Annie Marmenout
1a Groepsmusiceren donderdag 16.30 > 17.30 u. Annie Marmenout
1b Muziekatelier + Groepsmusiceren woensdag 15 > 17 u. Heidi de Caluwe
         
2a Muziekatelier maandag 17.30 > 18.30 u. Annie Marmenout
2a Groepsmusiceren donderdag 17.30 > 18.30 u. Annie Marmenout
2b Muziekatelier + Groepsmusiceren woensdag 13 > 15 u. Heidi de Caluwe
         
3a Muziekatelier maandag 18.30 > 19.30 u. Annie Marmenout
3a Groepsmusiceren donderdag 18.30 > 19.30 u. Annie Marmenout
3b Muziekatelier + Groepsmusiceren woensdag 17.30 > 19.30 u. Heidi de Caluwe
         
4a Muziekatelier maandag 19.30 > 20.30 u. Annie Marmenout
4b Muziekatelier vrijdag 18 > 19 u. Heidi de Caluwe
         
Volwassenen 1 Muziekatelier + Groepsmusiceren vrijdag 19 > 21 u. Heidi de Caluwe
Volwassenen 2 Muziekatelier + Groepsmusiceren donderdag 19.30 > 21.30 u. Annie Marmenout
Volwassenen 3 Muziekatelier maandag 20.30 > 21.30 u. Annie Marmenout

Muziekatelier volwassenen - graad 3

donderdag 19.30 > 20.30 u. Heidi de Caluwe

Muziek 50+

donderdag 17 > 19 u. Heidi de Caluwe

Instrument + Groepsmusiceren

Blokfluit maandag 16.30 > 19.30 u. Dimos De Beun
       
Cello donderdag 16.30 > 20.30 u. Mattijs Louwye
       
Dwarsfluit maandag 13.15 > 20.30 u. Sabine Warnier
       
Gitaar maandag 16 > 20 u. Anne Van Eeghem
  dinsdag 16 > 20 u.  
  woensdag 11.45 >18 u.  
  donderdag 16 > 20 u.  
       
Gitaar maandag 16 > 20 u. Maaiken Lamote
  woensdag 12.30 > 19.45 u.  
  zaterdag 8.30 > 12.30 u.  
       
Gitaar woensdag 12.30 > 15.30 u. Veerle d'Hoest
       
Kopers donderdag 16.30 > 20.30 u. Johan Ferlin
       
Orgel/klavecimbel/BP maandag 12.30 > 20 u. Gert Amerlinck
       
Piano maandag 16 > 21.30 u. Sigrid Fouquaet
  dinsdag 15 > 20.30 u.  
  woensdag 13 > 18.30 u.  
  donderdag 16.30 > 20.30 u.  
  zaterdag 9 > 12 u.  
       
Piano dinsdag 15.30 > 21 u. Jurgen Degryse
  woensdag 13 > 18 u.  
  donderdag 15.30 > 20.30 u.  
  vrijdag 16 > 19 u.  
       
Saxofoon/klarinet woensdag 17 > 20 u. Dirk De Leersnijder
       
Slagwerk woensdag 13 > 20.30 u. Erik Taelemans
       
Viool maandag 16.30 > 21.30 u. Tim Breckpot
  dinsdag 16.30 > 21.30 u.  
       
Viool dinsdag 15.30 > 21.45 u. Sam Knops
       
Viool zaterdag 9 > 13 u. Nathalie Hepp
       
Doedelzak/draailier maandag 18 > 19 u. Philip Fourier
  zaterdag 10 > 12 u.  
       
Diatonisch accordeon zaterdag 9 > 12 u. Peter Coopman
       
Zang maandag 11.30 > 20.30 u. Griet De Geyter
       
Zang maandag 16.30 > 19.30 u. Thomas Vanlede
  donderdag 12.30 > 21.30 u.  

Woord

Creatief met Woord - graad 1 (1u/week)

Creatief Woord 1 (°13) zaterdag 11 > 12 u. Marijke Joostens
Creatief Woord 2 (°12) zaterdag 10 > 11 u. Marijke Joostens

Woordatelier - graad 2 (1u/week)

Woordatelier 1 (°11)  woensdag 14 > 15 u. Marijke Joostens
Woordatelier 2 (°10) woensdag 15 > 16 u. Marijke Joostens
Woordatelier 3 (°09) woensdag 16 > 17 u. Marijke Joostens
Woordatelier 4 (°08) woensdag 17 > 18 u. Marijke Joostens 

Woordlab - graad 3 (2u/week)

Woordlab 1e jaar  woensdag 13.30 > 15.30 u. Nancy Zwaenepoel
Woordlab 1e jaar vrijdag 16.15 > 18.15 u. Nancy Zwaenepoel
       
Woordlab 2+3 woensdag 12.30 > 13.30 u. Nancy Zwaenepoel
Woordlab 2+3 woensdag 17 > 18 u. Nancy Zwaenepoel
Woordlab 2+3 woensdag 18 > 19 u. Nancy Zwaenepoel
Woordlab 2+3 woensdag 19 > 20 u. Nancy Zwaenepoel
Woordlab 2+3 vrijdag 19.15 > 20.15 u Nancy Zwaenepoel
       
Woordlab 2+3 woensdag 12.30 > 13.30 u. Twiggy Bossuyt
Woordlab 2+3 woensdag 13.30 > 14.30 u. Twiggy Bossuyt

Verteltheater + Speltheater - graad 4 (2u/week)

Verteltheater  woensdag 15.30 > 16.30 u. Nancy Zwaenepoel
Verteltheater vrijdag 18.15 > 19.15 u. Nancy Zwaenepoel
       
Theater woensdag 14.30 > 15.30 u. Twiggy Bossuyt
Theater woensdag 15.30 > 16.30 u. Twiggy Bossuyt
Theater woensdag 16.30 > 17.30 u. Twiggy Bossuyt
Theater woensdag 17.45 > 18.45 u. Twiggy Bossuyt
       
Dramalab woensdag 18.45 > 19.45 u. Twiggy Bossuyt