Uurroosters Blankenberge 2021-2022

Muziek

Creatief met Muziek - 1e graad

1.1 (°2015)
>Bald Wyntin

zaterdag 10 > 11 u.

1.2 (°2014)
>Bald Wyntin

zaterdag 11 > 12 u.

Muziekatelier - 2e graad

2.1a (vanaf °2013)
>Koen Pauly

dinsdag + donderdag 16.30 > 17.30 u.

2.1b (vanaf °2013)
>Tim Dierickx

zaterdag 9.30 > 11.30 u.
     

2.2a
>Koen Pauly

dinsdag + donderdag 17.30 > 18.30 u.

2.2b
>Tim Dierickx

woensdag 14 > 16 u.
     

2.3a
>Koen Pauly

dinsdag + donderdag 18.30 > 19.30 u.

2.3b
>Tim Dierickx

woensdag 16 > 18 u.
     

2.4a
>Koen Pauly

donderdag 19.30 > 20.30 u.

2.4b
>Tim Dierickx

woensdag 18.15 > 19.15 u.
     

Volwassenen 1
>Koen Pauly

woensdag 19.30 > 21.30 u.

Volwassenen 2
>Koen Pauly

dinsdag 19.30 > 21.30 u.

Volwassenen 3
>Koen Pauly

donderdag 20.30 > 21.30 u.

Instrument

Blokfluit
>Dimos De Beun
maandag 16 > 19 u.
     
Cello/Contrabas
>Mattijs Louwye
donderdag 15.30 > 20.30 u.
     
Dwarsfluit
>Sabine Warnier
woensdag 11.30 > 16 u.
     
Gitaar
>Anne Van Eeghem
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
16 > 20 u.
16 > 20 u.
10 > 16.30 u.
16 > 20 u.
     
Gitaar
>Maaiken Lamote
maandag
woensdag
zaterdag
16 > 20 u.
12.30 > 19.45 u.
8.30 > 12.30 u.
     
Kopers
>Johan Ferlin
donderdag 16.30 > 20.30 u.
     
Orgel/klavecimbel
>Gert Amerlinck
maandag 12.30 > 19 u.
     
Piano
>Sigrid Fouquaet

maandag
woensdag
donderdag
zaterdag

16 > 20 u.
13 > 18.30 u.
16.30 > 20.30 u.
9 > 13 u.
     
Piano
>Leila Agadjanova
dinsdag 16 > 21 u.
     
Piano
>Jurgen Degryse
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
15.30 > 21 u.
13 > 18 u.
15 > 21.30 u.
16 > 18 u.
     
Saxofoon/klarinet
>Dirk De Leersnijder
woensdag 17 > 20 u.
     
Slagwerk
>Erik Taelemans
woensdag 13 > 21.15 u.
     
Viool
>Tim Breckpot
maandag
dinsdag
16.30 > 21.30 u.
16.30 > 21.30 u.
     
Viool
>Sam Knops
dinsdag 15.30 > 21.45 u.
     
Folk
>Philip Fourier
maandag
zaterdag
18 > 19 u.
10 > 12 u.
     
Folk
>Peter Coopman
zaterdag 9 > 12 u.
     
Zang
>Griet De Geyter
maandag 13.30 > 20.30 u.
     
Zang
>Thomas Vanlede
maandag
donderdag
16.30 > 19.30 u.
12.30 > 21.30 u.

Groepsmusiceren

Jeugdkoor 1
>Thomas Vanlede
maandag 17.30 > 18.30 u.
Jeugdkoor 2
>Thomas Vanlede
maandag 18.30 > 19.30 u.
     
Koor volwassenen 1
>Thomas Vanlede
donderdag 18.30 > 19.30 u.
Koor volwassenen 2
>Thomas Vanlede
donderdag 19.30 > 20.30 u.
     
Vocaal ensemble
>Griet De Geyter
maandag 13.30 > 14.30 u.
Vocaal ensemble
>Thomas Vanlede
donderdag 16 > 17 u.
     
Symfonisch orkest 1
>Tim Breckpot
maandag  19.30 > 20.30 u.
Groot strijkorkest
>Tim Breckpot
maandag 20.30 > 21.30 u.
Klein strijkorkest
>Tim Breckpot
dinsdag  18.30 > 19.30 u.
Symfonisch orkest 2
>Tim Breckpot
dinsdag 19.30 > 20.30 u.
     
Gitaaratelier 2.4
>Maaiken Lamote
woensdag  13.30 > 14.30 u.
Gitaar all-in 3e graad
>Veerle d'Hoest
woensdag 18.30 > 20.30 u.
Gitaarensemble 4e graad
>Anne Van Eeghem
maandag 19 > 20 u.
Gitaarensemble 4e graad
>Maaiken Lamote
zaterdag 10.30 > 11.30 u.
Gitaar all-in volwassenen
2.3 + 3e + 4e graad
>Anne Van Eeghem
donderdag 18 > 20 u.
     
Ensemble blazers
>Johan Ferlin
donderdag 18.30 > 19.30 u.
     
Piano atelier
>Jurgen Degryse
woensdag 16 > 17 u.
Piano atelier
>Jurgen Degryse
donderdag 19.30 > 20.30 u.
Piano atelier
>Sigrid Fouquaet
woensdag 15 > 16 u.
Piano atelier
>Sigrid Fouquaet
donderdag 18.30 > 19.30 u.
Piano atelier
>Sigrid Fouquaet
zaterdag 10 > 11 u.
     
Ritmeklas jongeren vanaf 2.4
>Erik Taelemans
woensdag 17.15 > 18.15 u.
Slagwerkensemble
>Erik Taelemans
woensdag 19.15 > 20.15 u.
     
Improvisatie folk
>Peter Coopman
zaterdag 12 > 13 u.
Folkensemble
>Philip Fourier
zaterdag 11 > 12 u.

Woord

Creatief met Woord - 1e graad

1.1 (°2015)
>Marijke Joostens
zaterdag 11 > 12 u.
1.2 (°2014)
>Marijke Joostens
zaterdag 10 > 11 u.

Woordatelier - 2e graad

2.2 (°2012)
>Marijke Joostens 
woensdag 13 > 14 u.
2.1 (°2013)
>Marijke Joostens
woensdag 14 > 15 u.
2.3 (°2011)
>Marijke Joostens
woensdag 15 > 16 u.
2.4 (°2010)
>Marijke Joostens
woensdag 16 > 17 u.

Woord - 3e en 4e graad

Woordlab 3.1
>Nancy Zwaenepoel

vrijdag 17.15 > 19.15 u.

Woordlab 3.2
>Nancy Zwaenepoel

vrijdag 18.15 > 20.15 u.
     

Vertellen
3.3 + 4e graad
>Nancy Zwaenepoel

woensdag
vrijdag
15.30 > 20.30 u.
16.15 > 17.15 u.
     

Spelen
3.3 + 4e graad
>Aiko Vanparys

woensdag 17.30 > 20.30 u.
     

Dramalab
4e graad
>Aiko Vanparys

woensdag 16.30 > 17.30 u.